Bady

Datum ztráty 04.12.2015
Místo ztráty Olomouc, Staškova520/16
Telefon 607129414
Odměna 500,- Kč
Jméno Bady
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Flat Coated Retriever
Věk 1 rok
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bady je 1 rok starý pes. Na své jméno slyší. V době ztráty na sobě neměl žádný obojek. Má čip (číslo čipu: 900032002413887) registrovaný na Back Home. Tetování nemá, kastrovaný není. V pátek 4.12. 2015 odešel ze zahrádky na nedovolenou procházku po okolí a už se nevrátil."Vycestoval" spolu se svým psím kamarádem Sandym, černým křížencem labradora. Bady umí: ke mně, sedni, k noze a místo. Je velmi přátelský k dětem i dospělým, na zádech má kadeřavou srst a na prsou malinkou bílou náprsenku. Moc nám chybí!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bady

Přihlášení: