Baddy

Datum ztráty 28.04.2014
Místo ztráty Drahelčice - Rudná, Na Návsi
Telefon
Odměna ANO
Jméno Baddy
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk cca 5 let
Barva Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Baddy je pětiletý, celý černý, srst se mu na sluníčku leskne,pod čumakem ma šedivé chloupky. Na ocase uplne na jeho konci ma kousek vytrženou srst protoze si ho někdy ze zlosti honí. Váží kolem 30 kg. Je to porad takovy stěně a chce si porad hrát. Je hyperaktivní a v klidu vydrží jen kdyz si jde v noci lehnout. I kdyz je venku tak nedokáže byt v klidu bud začne hrabat v zemi a hledá myšky nebo chytí stopu zajíce a hned ji začne pátrat. Kdyz se cítí v nebezpečí to myslím tak, ze by mu někdo chtel ublížit, tak je agresivní. Ale jen na svou obranu. Ztratil se 28.4. , utekl od domu. Na sobě má černý obojek. Okolí zná velice dobře.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Baddy

Přihlášení: