bacardi

Datum ztráty 09.05.2015
Místo ztráty praha, socharska 3
Telefon 702296613
Odměna 3.000,- Kč
Jméno bacardi
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva mourovni,šedivy
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Je to kočičák velmi přítulný aj keď nemá moc rad ženy a cizí lidi nakolik je zvyklý na tulení jenom s námi. Prosím o pomoc. Povahově je opatrný, ale hodný. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Na krku má bílí flíček. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Utekl z bytu. Je zvyklý pouze na pobyt doma. Otužilý moc není. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 4-5 Kg. Chronický útěkář to není. Vody se bojí! Zdravotní stav dobrý. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, ale i klidnější povahy. V jídle je vybíravý. Autem umí jezdit. Telefon 702296613

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se bacardi

Přihlášení: