Baby

Datum ztráty 25.10.2020
Místo ztráty Vrbová Lhota,
Telefon 775178802
Odměna ANO
Jméno Baby
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Čivava
Věk 2 roky
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Baby je 2 roky stará fenka. Obojek nemá, je čipovaná a váží cca 2 kg. Je velmi plachá-bojí se lidí i hluku. VELIKÁ PROSBA na všechny fb přátelé-moc prosím o pomoc při hledání této fenečky čivavy slyšící na jméno Baby! Ztratila se po autonehodě na 31 km D11 směr z Prahy do HK, v polích kousek od sjezdu na Sadskou a kousek od vesnice Vrbová Lhota. Kdyby jste jí prosím někdo viděl, nebo měl jakékoliv info, dejte prosím vědět. !STOPA! Baby byla dne 27.10. viděna několikrát ve Velkých Chvalovicích!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Baby

Přihlášení: