Babů a Maggie

Datum ztráty 15.10.2014
Místo ztráty Dolní Roveň, Dolní Roveň 115
Telefon 776120786
Odměna ANO
Jméno Babů a Maggie
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Kříženec
Věk 5 a 3 roky
Barva Bílá a černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 15.10.2014 se zaběhly dvě fenky. Jedna je černá s bílou náprsenkou a "ponožkami" - Babů. Trochu připomíná loveckého psa. Neznámých lidí se bojí, ale je hodná. Bez obojku. Váží cca do 30ti kg (v době ztráty). Je kastrovaná. V jídle je trochu vybíravá. / Druhá fenka je bílá (pravděpodobně kříženec labradora a švýcarského ovčáka) - Maggie. Nekonfliktní, hodná. Má textilní, černý (+ reflexní kostičky) obojek bez známky a krémový obojek proti parazitům. Sní cokoliv. Váží cca 30 kg (v době ztráty). Také je kastrovaná. / Ani jedna nemá čip, ani tetování. Nikdy se takto neztratili. Okolí v místě ztráty moc neznají. Utekli z venčení. Obě jsou velmi aktivní, mají rady pohyb. Vodu nemusí. Obě - zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Jsou zvyklé na pobyt venku. Telefon 776 120 786 AKTUÁLNÍ STOPA: Stopa NA Babů, cca z minulého týdne (úterý/středa) byla s velkou pravděpodobností viděna v obci Žumberk (okres Chrudim). Meggie byla MOŽNÁ viděna minulý týden v Hradci (Moravské předměstí).

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Babů a Maggie

Přihlášení: