Babetka

Datum ztráty 30.11.2014
Místo ztráty Ostrava, Aviatiků 4
Telefon 732456156
Odměna ANO
Jméno Babetka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Belgický ovčák Tervueren
Věk 4 roky
Barva Rezavá,černý čumáček
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dne 30.11 se ztratila fenečka, která slyší na jméno BABETKA. Lekla se, škubla sebou a přetrhla obojek. Babetka je kříženec belgického ovčáka, ale je velmi drobná. Fena je z množírny, týraná, extrémně bázlivá, nikdy nebyla mimo kotec, zvyklá jen na svou pečovatelku a její maminku. Bojí se cizích lidí, zvuků, volných prostranství, tmy, aut. Nemá tetování. Nemá obojek. Má čip. Číslo čipu: 900032001752094. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty trochu zná. Zdravotní stav dobrý. Pokud byste někdo Babetku viděl, volejte pro Neposedné tlapky tel: 731 462 318, pečovatelku Marcelu která se o Babetku starala a které se Babetka nebojí tel:732 456 156

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Babetka

Přihlášení: