Avar

Datum ztráty 23.01.2015
Místo ztráty Křtiny, Habrůvka 109
Telefon 736730637
Odměna ANO
Jméno Avar
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Blansko
Plemeno Německý ohař drátosrstý
Věk 9 let
Barva šedo-bílo-černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Avar je 9 let starý pes, plemeno Německý ohař drátosrstý. Je šedo-bílo-černý. Váží 25 kg. Je tetovaný, ale číslo je špatně čitelné. Čipovaný, ani kastrovaný není. Obojek na sobě žádný neměl. Je to milý a přátelský pes, neútočivý, neagresivní. Vycvičený, poslouchá na oslovení. Ztratil se 23.1. od domu v Křtinách - utrhl se ze řetězu. Utíká často za hárajícíma fenkama. Okolí ztráty zná. Je hodně vyhublý, má totiž problémy se štítnou žlázou. Ostatní pejsky snáší dobře. Vodu má rád, je to plavec. V autě je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Avar

Přihlášení: