Atilla

Datum ztráty 27.07.2014
Místo ztráty Deštná, Podfarská 210
Telefon 777939363
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Atilla
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Britská kočka 
Věk 6 let
Barva modrá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Atilla slyší na Atík, ztratil se 27.7.2014 v neděli kolem 20. hod v Deštné u Jindřichova Hradce. Je to velký a hubený kocour, cca 5,5 kg, rasa Britská kočka, barva modrá, věk 6 let. Je strašně tulivý, v době ztráty měl na levé zadní tlapce mírně strženou srst, kterou jsem mu ošetřila zeleným léčivým sprejem. Atík je čipovaný. Cizích lidí se nebojí, miluje chlapy. Byl zvyklý chodit ven. Obojek nemá. Tetování nemá. Nikdy se neztratil. Kastrovaný je. Okolí z místa ztráty nezná. Je to gaučák, línější... Vodu nemá rád. Jí spíš jen granule. Zdravotní stav dobrý. Je trochu hubenější. Číslo čipu: 203098100231057. Je důvodné podezření, že ho někdo odvezl autem! Telefon 777939363

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Atilla

Přihlášení: