Atila

Datum ztráty 31.01.2015
Místo ztráty Pavlovice u Tachova, v lese
Telefon 773656304
Odměna ANO
Jméno Atila
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Tachov
Plemeno Parson Russell Teriér
Věk 10 let
Barva bílo hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Atila je 10 let starý pes, plemeno Parson Russell Teriér. Foto je pouze ilustrační. Je bílý a má hnědou hlavu. Výška v kohoutku je 40 cm a váží 11 kg. Na pravé noze má hnědý flek. Je tetovaný ve slabinách, ale není to čitelné. Ztratil se 20.12. v lese , cca 2 km od Pavlovic u Tachova. Utekl za zvěří. Měl na sobě kožený černý obojek s telefonním číslem. Není čipovaný, ani kastrovaný. Okolí ztráty nezná, dříve občas utekl. Je přátelský, bude vyhledávat lidskou společnost. Ostatní psy snáší dobře, není agresivní. Fenky má raději . Vodu rád nemá, v autě je zvyklý jezdit. Fyzicky je na tom dobře. Telefon 773656304 POSLEDNÍ INFORMACE !!!! STOPA: Byl v sobotu (7.2.) spatřen v u obce Stříbro (psč 34901) v okrese Tachov...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Atila

Přihlášení: