Asta

Datum ztráty 03.09.2015
Místo ztráty Drahany, Drahany 2
Telefon 733472357
Odměna ANO
Jméno Asta
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Prostějov
Plemeno Brakýř jezevčíkovitý
Věk 14 měsíců
Barva jelení červeň (světle rezavá)
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Asta je 14 měsíců stará fenka Brakýře. Na své jméno slyší. Má světle rezavou barvu, na ocase tmavší flek a tmavší konce uší. Váží 15-20kg. Nemá žádný obojek, čip ani tetování. Není kastrovaná. Ztratila se 3.9. - utekla dírou v plotě. Od té doby o ní nemáme žádné zprávy. K cizím lidem bude spíše nedůvěřivá. Vodu má ráda a klidně půjde sama plavat. Jízda autem jí nevadí, ale sama si nenastoupí. Je zvyklá na pobyt doma i venku. Email: pitmenn@email.cz Telefon: 733472357

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Asta

Přihlášení: