Asta

Datum ztráty 24.10.2017
Místo ztráty Praha 5 - Řeporyje, Prokopské údolí
Telefon 605227002
Odměna ANO
Jméno Asta
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva žíhaná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Asta je 1,5 roku stará kříženka holandského ovčáka. Má na sobě 3 obojky - šedý antiparazitní, červený svítící a hnědý kožený se známkou a tel. číslem, je i čipovaná. Váží asi 40 kg. Ztratila se v podvečer 24.10.2017, honila divočáka a běžela z Prahy 5 Řeporyjí směrem do Prokopského údolí. Velmi podobná fenka je v útulku v Troji, ale Asta to bohužel není. STOPA! Máme informaci od jedné paní, že Astu viděla s nějakým pánem, takže jí má někdo nejspíš u sebe a zřejmě jí nechce vrátit :-( Není to 100%, že to byla ona, ale je to alespoň nějaká stopa. Bylo to na Praze 5 - Malá Chuchle, Velká Chuchle, dala bych tam případně i Lochkov, ale v podstatě může být kdekoliv... Prosím, pokud by jí někdo někde zahlédl, budeme vděčni za jakoukoliv informaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Asta

Přihlášení: