Asta a Ozzy

Datum ztráty 18.06.2014
Místo ztráty Poříčany, Na vyhlídce 507
Telefon 775203358
Jméno Asta a Ozzy
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kříženec
Věk 10 a 2
Barva černá a žíhaná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 18. 6. 2014 se nám ztratily dvě fenky v Poříčanech, okr. Kolín. Černý ovčák Asta - 10 let, černá (hnědé tlapky), váží 40 kg, je čipovaná. Na sobě měla červený textilní obojek. Je kastrovaná. Má olámané špičáky. Bojí se ohňostrojů a bouřky. Má ráda vodu. Kříženka Ozzy - je menšího vzrůstu žíhané barvy (černo-hnědá), 2 roky stará, váží 18 kg, vysoká cca po kolena. Je také kastrovaná. Na sobě má hnědý kožený obojek. Není čipovaná, ani tetovaná. Obě fenečky jsou zvyklé běhat na volno, mají rády lidi i děti. Fyzicky jsou obě aktivní. Utekly při procházce, okolí znají dobře.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Asta a Ozzy

Přihlášení: