Askar

Datum ztráty 12.01.2015
Místo ztráty Sazava, Veletinska 240
Telefon 739349319
Odměna ANO
Jméno Askar
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Slovenský kopov
Věk 2 roky
Barva černo Hnědý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Askar je 2 roky starý pes, plemeno Slovenský kopov. Je černý s hnědým pálením. Váží 21 kg. Utekl z domova brankou dne 12.1. okolo 17. hodiny v Sázavě, Veletinská ulice. Je to výborný lovec, ma diplomy na 1. Je tetovaný v uchu č.1552. Čipovaný, ani kastrovaný není. Obojek na sobě žádný neměl. Dříve občas utekl, ale hned se vrátil. Okolí ztráty zná trochu. Cizích lidí se nebojí, jen může být trošku nedůvěřivý. Asi bude problém ho odchytit. Fenky snáší dobře, psy také, pokud se k němu nechovají dominantně. Nebojí se vody, autem je zvyklý jezdit. Fyzicky je velice aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Askar

Přihlášení: