ASIN

Datum ztráty 17.07.2014
Místo ztráty Sedlec u Mikulova, 21
Telefon 732937845
Odměna 1.000,- Kč
Jméno ASIN
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Kříženec
Věk 8 let
Barva zlatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V obci Sedlec u Mikulova na jižní Moravě se 17.07.2014 ztratil pejsek, který slyší na jméno ASIN. Rasa kříženec, samec, barva zlatá, starý 8 let. Prosím pomozte nám ho najít. Jakékoliv informace uvítáme na tel. 732 937 845 nebo na emailu: struzka.lukas@gmail.com. Předem děkujeme. Čip, ani tetování nemá. Obojek na sobě také nemá. Utekl ze zahrady za fenou. Povahově je mírumilovný, cizích lidí se nebojí. Nikdy neutíkal. Kastrovaný není. Okolí zmísta ztráty spíše znát nebude. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se spíše bojí. Je zvyklý na granule, ale sní všechno. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se ASIN

Přihlášení: