Arya

Datum ztráty 20.12.2019
Místo ztráty Praha 12 - Kamýk, Cholupická 44
Telefon 606227259
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Arya
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva Tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Arya je 5 let stará kočka. Na jméno slyší. Váží cca 4 kg. Měla šedý obojek proti parazitům. Čip nemá. Je kastrovaná. Po úrazu jí chybí horní špičáky. K cizím je dost plachá. Ztratila se včera v okolí trojúhelníku ulic Cholupická, Písnická a Libeřská na Praze 12 - Kamýku - cca ve 3 hodiny ráno 20.12. jsme ji pustili z domu na zahradu a už se nevrátila. Kočka je v tomto prostředí zvyklá se pohybovat několik let, ale netoulá se, vždy několikrát denně se za normálních okolností vrací domů.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Arya

Přihlášení: