Arya (Arí)

Datum ztráty 07.06.2021
Místo ztráty Praha-Nusle, Marie Cibulkové 9
Telefon 602887112
Odměna ANO
Jméno Arya (Arí)
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva černá krémové fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Arya je 2 roky stará kočka. Má červený obojek s rolničkou a tel. číslem. Čip nemá. Je kastrovaná a váží cca 4 kg. Slyší na Arí nebo na čičání, ale je dost plachá a cizích lidí se bojí. Je to domácí kočka, přes léto ji pouštíme ven do vnitrobloku. Bohužel se včera večer nevrátila a od té doby ji nemůžeme najít. Ve strachu má tendence se schovávat (do garáží, skulin, pod auta,...). Velmi se o ní bojíme, není zvyklá na venek ve městě. Za jakoukoli informaci budeme moc rádi.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Arya (Arí)

Přihlášení: