Arwen

Datum ztráty 21.03.2015
Místo ztráty Police nad Metují, Hlavňov
Telefon 722062312
Jméno Arwen
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Belgický ovčák Laekenois
Věk 11 měsíců
Barva Světle hnědá až medová
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Kříženec belgického ovčáka a kolie. Fenka slyší na jmeno Arwen. Na své jméno slyší a reaguje. Měla na sobě černý, kožený obojek, ale bez psí známky. Arwen je moc hodná a nikomu by neublížila. Povahově je společenská. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se nechala nalákat. Čip, ani tetování nemá. Má opticky tmavší čumák. Utekla ze zahrady. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Váží cca 20-25 Kg. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Otužilá je, zimu zvládá dost dobře... Telefon 722062312

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Arwen

Přihlášení: