Artur

Datum ztráty 09.10.2014
Místo ztráty Olomouc - Lošov, Kluče 9
Telefon 775947467
Odměna ANO
Jméno Artur
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Bernský honič
Věk 1 rok
Barva tricolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Artur se ztratil 09.10.2014 v oblasti Olomouc - Lošov. Je to samec, rasy Bernský honič, barvy tricolor, věk 1 rok. Utekl z procházky za zvěří. Váží cca 28kg. Na hlavě má bílou lysinu. Povahově je hodný, hravý, přítulný a důvěřivý. Na pamlsek by se odchytit určitě nechal. Na sobě žádný obojek nemá. Tetování nemá. Ale je Čipovaný. Číslo čipu: 900032000495079. Nikdy před tím neutekl. Kastrovaný není. Okolí by měl znát. Je velice aktivní, má rád pohyb. Plavat umí, ale vodu nemusí.V jídle je vybíravý, má rád maso. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Telefon 775947467

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Artur

Přihlášení: