Arton

Datum ztráty 03.09.2015
Místo ztráty Znojmo, Oblekovice 424
Telefon 721957109
Odměna ANO
Jméno Arton
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Znojmo
Plemeno Výmarský ohař
Věk 10 Let
Barva Šedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
PROSÍM O POMOC! Včera 3.9. ve večerních hodinách se ztratil pes, v dolní části města Znojma. Jedná se o výmarského ohaře, věk 10 let, jméno Arton. Bohužel posledních asi pět měsíců skoro vůbec neslyší. Poznávací znamení: zkrácený a od malička zlomený ocas, na zadním boku jizva a v uchu vytetované číslo. ČÍSLO TETOVÁNÍ: 5761. Čip nemá. Kastrovaný není. Žádný obojek na sobě nemá... Prosím kohokoliv, kdo má nějaké informace, ať se mi ozve na cislo 721 957 109.. Za případné sdílení moc děkuji. Email: jakub.bulin@email.cz Telefon: 721957109

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Arton

Přihlášení: