Arthur

Datum ztráty 13.04.2014
Místo ztráty Žernov, Žernov 9
Telefon 702613888
Odměna ANO
Jméno Arthur
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Bullterier
Věk 4,5 let
Barva Černá, Bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
V neděli se zaběhl pes v okolí Žernova/Rovenska pod troskami/Tatobit...a okolí. Toto okolí je pro něj neznámé. Naposledy byl vidět u Rovenska. Nikdy před tím to neudělal (bude velmi zmatený) Má tricolorní barvu je vychovaný, je velmi přátelský, nemá agresivní sklony. Ostatní zvířata má rád. Je bez obojku i kšírů. Pejsek je očipovaný - 203096100123561 a má na pravém zadním stehnu vytetované číslo 2624. Chybí mu drápek na zadní pravé ťapce. Prosím o jakékoliv informace k nalezení. Odměna jistá!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Arthur

Přihlášení: