Artem

Datum ztráty 21.01.2021
Místo ztráty Praha 8-Kobylisy,
Telefon
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Artem
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Černý s hnědým pálením, bílé znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Artem je 3 roky starý pes. Má černý obojek (bude na něm mít i zbytek řemenu), je čipovaný i kastrovaný a váží cca 18 kg. Slyšící na jméno Artý, Artem. Pes může být nebezpečný k ostatním psům i lidem, vůči lidem je zdrženlivý a agresivní, dříve byl týraný takže se dost bojí. Moc prosím kdyby ho kdokoliv viděl, nebo se mu dokonce povedlo ho odchytit, kontaktujte mě prosím na výše uvedené číslo, Mockrát vám děkuji, doufám ze vše dopadne dobře a pes se nám vrátí domů...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Artem

Přihlášení: