Aron

Datum ztráty 24.12.2014
Místo ztráty Stříbrnické paseky, Štefánikova 846
Telefon 776034584
Jméno Aron
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Aron je 5 let starý pes, kříženec. Je celý černý s bílou náprsenkou, střední velikosti, 30 kg, slyší na jméno Aron-Aja. Ztratil se 24.12.2014 v oblasti Stříbrnické paseky, okres Uherské Hradiště. Vystartoval za srnkou. Občas utekl, ale vždycky se maximálně do tří hodin vrátil, nyní ne. Naposledy ho viděli ve Stříbrnicích s malým oříškem tmavé barvy. Od té doby nic. Projezdili jsme lesy a louky v rozmezí 20-ti km a nic. Je čipovaný č.941000002114532. Na sobě měl řetízkový obojek. Tetovaný, ani kastrovaný není. Vypadá starší, než mu ve skutečnosti je. Na jednom uchu mu kousíček ucha chybí. Okolí ztráty zná. K lidem je přátelský, ale raději má ženy a děti než muže. Ostatní pejsky snáší dobře. Vody se nebojí, autem je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Druhý TEL. k dispozici: 603374424 POZOR! AKTUÁLNÍ NOVÁ INFORMACE A STOPA !!! Tak nejnovější informace o Aronovi jsou takové, že se nachází a toulá po Smraďavce u Buchlovic.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aron

Přihlášení: