Aron

Datum ztráty 23.05.2023
Místo ztráty Sány, 9. května
Telefon +420 731 323 483
Jméno Aron
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Kříženec
Věk 5 měsíců
Barva Písková
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Aron je teprve 5 měsíců staré štěně. Má na sobě žlutý antiparazitní obojek, je čipovaný, ještě není kastrovaný a váží asi 20kg. Je to aktivní štěně. Je hodný, hravý, ale určitě bude mít strach. Obě uši už mu začínají pomalu stát. Je pískové barvy. Nejspíše utekl ze zahrady. Naučil se otevírat si dveře a jelikož dvířka na ulici nešli zamknout a Aron byl chvilku bez dozoru, tak si nejspíše sám otevřel a někam se ztratil. Moc děkujeme za veškerou pomoc při hledání. Přiložené fotografie jsou pořízené asi před měsícem, novější bohužel nemáme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aron

Přihlášení: