ARON

Datum ztráty 25.01.2019
Místo ztráty mezi Horkou n./M a Řepčínem, kolem rybníků Poděbrady
Telefon 604310280
Odměna ANO
Jméno ARON
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk cca 7let
Barva černá s bílými znaky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Pes se ztratil 25.1.19 po 16 h., kdyź byli na procházce kolem vody, rodině která si ho od nás před 4 lety adoptovala. Bohužel paní nebrala ohledy ani na podmínky adopce, ani na mráz ani na bezpečí psa, takže pes neměl žádný obleček ani svítící nebo reflexní prvky...Bohužel jeho ztrátu ani neřešila přes inzerci a fb, proto se obracím já na všechny, kteří tohoto dobráka viděli, nebo jej mají doma, aby se mi ozvali, at se netrápíme strachem, źe někde umrzl. Finanční odměna jistá. Prosíme pomozte

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se ARON

Přihlášení: