Aron

Datum ztráty 12.08.2018
Místo ztráty Libochovice-Poplze, Poplze Nová 124
Telefon 733339383
Odměna ANO
Jméno Aron
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk Necelý 1,5 roku
Barva Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V neděli po 18:00 odešel, poté přibližně po 20.minutách panička p. Alena Henychová pokoušela volat, kocour se nevracel ani neozýval což u něj nebylo zvykem vždycky se ozval mňoukotem a přiběhl. Nevrátil se ani během 26 hodin což u něj nebylo vůbec zvykem. 13.srpna jsme se pokoušely celý den hledat, ale marně. Po té jsem se dozvěděl na facebooku že je to druhý případ na Libochovicku v jeden den co se ztratili kočičí mazlíčci Mainský mývalí kočka, Ragdoll kočka jestli je to náhoda a nebo?

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aron

Přihlášení: