Aron

Datum ztráty 20.03.2015
Místo ztráty Hustopeče, Šakvická
Telefon 725990191
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Aron
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Bandog
Věk 2roky a 3měsíce
Barva Hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dvouletý hnědý pes, váhy asi 50kg, má rád děti, utekl ze zahrady. Nemá čip, ani nemá tetování. Má na sobě černo-šedý, stahovací obojek, nylonový obojek, bez známky. Povahově je společenský a hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Má rád maso! Vybíravý není. Na své jméno slyší a reaguje. Utekl ze zahrady. Opticky má kulatější hlavu. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty by se možná vyznat mohl, ale ne moc daleko. Vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit a jezdí i rád. Je zvyklý jak na pobyt venku, tak i doma. Otužilý je, aktuální zimu zvládne. Telefon 725990191

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aron

Přihlášení: