Aron (Arčí)

Datum ztráty 02.10.2017
Místo ztráty Horní Planá, Pihlov 44
Telefon 739600170
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Aron (Arčí)
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Český Krumlov
Plemeno Knírač malý
Věk 4 měsíce
Barva pepř a sůl
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Arčí je 4 měsíce staré štěně. Váží cca 3 kg. Na sobě má zelený antiparazitní obojek. Čip ani tetování nemá. Malý veselý hravý pejsek. Má rád lidi. Vyskakuje na nohy a chce podrbat, někdy při tom chňape. Když vidí piškot tak si sedá. Je to knírač, ale není trimovaný. Ztratil se u domu v obci Pihlov u silnice asi 2 kilometry od Horní Plané směrem na Volary. Pravděpodobně vyběhl ze dvora pod bránou, když manžel odjížděl pro mně do práce. Vrátili jsme se za cca 20 minut. Když jsme zjistili, že ve dvoře není, vyběhli jsme ven, ale před domem taky nebyl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aron (Arčí)

Přihlášení: