Árny

Datum ztráty 07.08.2014
Místo ztráty Ždánice u Kolína, Ždánice u Kolína
Telefon 777144091
Odměna ANO
Jméno Árny
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, dne 7. 8. 2014 se nám ztratil pejsek, kříženec slyšící na jméno Árny. Je středního vzrůstu, zrzavý s bílými "ponožkami" a bílou náprsenkou s hnědým flekem podobným srdíčku. Prosíme, kdyby ho kdokoliv viděl, obraťte se na nás. Je pravděpodobná i krádež, tak budeme rádi za každé info, kdyby ho někdo zahlédl. Fotky jsou starší. Čip, ani tetování nemá. Má na sobě světle modrý látkový obojek, bez známky. Povahově je důvěřivý a hodný! Útěkář to není. Není kastrovaný. Zná jen blízké okolí. Je hodně aktivní, má rád pohyb. Voda mu nedělá problém. Sní všechno. Zdravotní stav dobrý. Předem děkuji Ličková Nikola tel. :777144091, email: nikolalickova@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Árny

Přihlášení: