Armi

Datum ztráty 03.12.2020
Místo ztráty Mnich, Mirotín 8
Telefon 724815124
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Armi
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Parson Russell Teriér
Věk 16 let
Barva bílý s černými fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Armíček je 16 let starý pejsek plemene parson russell terier. Obojek nemá, je čipovaný i kastrovaný a váží cca 8 kg. Armi je starý pejsek, který je fyzicky velmi zachovalý (mohl odejít daleko), ale vzhledem ke svému věku je prakticky hluchý a slepý, může být dezorientovaný. Na jméno už příliš nereaguje, hodný, kontaktní, ale vzhledem trochu náladový. Proklouznul ze dvora domu ve čtvrtek 3.12. okolo 16. hodiny ve vesnici Mirotín u Mnichu na Vysočině. Ve sněhu byly vidět stopy směřující do středu vesnice, pak už se nedaly rozeznat a nejsme si jistí kam až došel, jestli ho někdo třeba i nenaložil.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Armi

Přihlášení: