Arika

Datum ztráty 26.06.2014
Místo ztráty Žďár u Jesenice, 48
Telefon 605408071
Odměna ANO
Jméno Arika
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Sibiřský husky
Věk 16let
Barva Bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se šestnáctiletá sibiřská husky v obci Žďár u Jesenice. . . Celá léta nám byla věrnou společnicí a tak ji chceme mít doma až do jejího úplného konce. Prodělala mrtvici a tak je možné, že už netrefí domů. Věk i prodělaná mrtvice je už na ní velmi znát a tak nemohla dojít daleko. . . Nikdy nikomu neublížila, takže i přes vlčí vzhled není třeba se jí bát. Budeme rádi za jakékoliv informace. Odešla ze zahrady. Má modré oči. Má zelené tetování v levém uchu. Čip není. Cizích lidí se nebojí. Obojek nemá. Již špatně chodí, nebude daleko. Nikdy se neztratila. Je vykastrovaná. V tuto chvíli se již v okolí nezorientuje. Aktivní už vůbec není. Vodu nemusí. Zdravotní stav odpovídá věku. Druhý tel.: 604522171

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Arika

Přihlášení: