ARGO

Datum ztráty 11.06.2015
Místo ztráty Valašská Senice, 115
Telefon 774542505
Odměna ANO
Jméno ARGO
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Labradorský retriever
Věk 7 let
Barva zlatý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Argo je 7 let starý pes labradora, samec, zlatá srst. Na své jméno slyší. Ztratil se 11.06.2015 v oblasti Valašská Senice. Má zlatou barvu. Váží 20-30kg. Má na sobě kovový obojek. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. Oproti tělu má tmavší uši. Utekl 11.6. ze zahrady. Už se stalo, že utekl, ale vždy se sám vrátil. Okolí velmi dobře zná. Je přátelský a poslušný. Na pamlsek by se klidně nechal nalákat. Na cestování autem je zvyklý, klidně nastoupí i k cizímu. Na vodu je zvyklý. Je zvyklý na pobyt venku, je aktivní. Je to zdatný běžec, takže se mohl zaběhnout i směrem Zděchov, Kychová nebo i na Slovensko. Je přátelský k lidem, kdyby jste ho viděli, ozvěte se, snad ho najdeme. Moc nám chybí. Děkuji. Email: pavlina.brlicova@seznam.cz Telefon: 774542505 !!!STOPA!!! Argo byl 22.6. večer nejspíš viděn v obci Huslenky - Uherská!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se ARGO

Přihlášení: