Argo

Datum ztráty 16.01.2015
Místo ztráty Zlaté Hory, Úzká 343
Telefon 777330299
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Argo
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Jeseník
Plemeno Slovenský kopov
Věk 7 měsíců
Barva černá s hnědým pálením
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Argo je 7 měsíců starý pes (štěně), plemeno Slovenský kopov. Srst lesklá černo-hnědá, věk 7 měsíců, váží cca 25 kg. Střední černý lovecký pes s hnědým pálením. V levém uchu má tetování. ČÍSLO TETOVÁNÍ: 1727. Je čipovaný č.941000016469266. Kastrovaný není. Když byl menší, měl kýlu, takže má na bříšku hmatatelnou jizvu velkou cca 2 cm. Je poslušný, reaguje na povely. Argo se ztratil v pátek 16.1.2015 večer ve Zlatých Horách. Povahově je klidný, přátelský, hodný. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na jídlo by se určitě nechal nalákat. Je zvyklý hlavně na pobyt venku. Zima mu nedělá velké problémy. Chronický útěkář to není! Okolí ztráty trochu zná. Je aktivní, má rád pohyb. Je zvyklý jezdit v autě. Ostatní pejsky snáší dobře.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Argo

Přihlášení: