ARGO

Datum ztráty 20.11.2015
Místo ztráty Hradec Králové, Petra Jilemnického 46
Telefon 732578783
Odměna 15.000,- Kč
Jméno ARGO
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Dobrman
Věk 2,5 roku
Barva černá, pálené znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Argo je 2,5 roku starý dobrman. Na své jméno slyší. Má klasické zbarvení a kupírovaný ocas. Váží 38 kg. Má na sobě kovový stahovací obojek a černý lesklý elektrický výcvikový obojek. Má čip (968000010253247) i tetování v uchu (9916). Není kastrovaný. Náš mazáneček je zvyklý na citlivé zacházení, není agresivní. Nejpravděpodobněji se pohybuje v okolí háravé feny. Nenechte ho prosím pobíhat v tomto počasí. Volejte hned, přijedu kdykoli a kamkoli i v noci. Prosím a moc děkuju předem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se ARGO

Přihlášení: