Argo

Datum ztráty 14.02.2016
Místo ztráty silnice č.13 u odbočky na Místo, Blahuňov 5
Telefon 722926540
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Argo
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Chomutov
Plemeno Moskevský strážní pes
Věk 5 let
Barva vypadá jako bernardýn
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Argo je 5 let starý pes. Na své jméno slyší, váží cca 75 kg. Nemá obojek. Je čipovaný (967000009324342) i tetovaný (v uchu, č. 47). Argo se zaběhl 14.2. v nočních hodinách po autonehodě na silnici č. 13, u odbočky na obec Místo. Argo je navrzory svému vzhledu (mohutný, velký pes, cca 75kg) velmi klidné a přátelské povahy. S největší pravděpodobností je zraněný. Další noc po autonehodě byl """pravděpodobně"" viděn v centru Chomutova, ale tato zpráva bohužel není potvrzená. Odměna za nalezení našeho pejska je 5000Kč, prosíme, budeme nesmírně vděční za jakoukoli informaci .

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Argo

Přihlášení: