Argo

Datum ztráty 27.03.2014
Místo ztráty Olbramovice, Veselka 14
Telefon 733771785
Jméno Argo
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Kolie dlouhosrstá
Věk 5 let
Barva Černá, Bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Utekl 27.03.2014 v obci Olbramovice, ul. Veselka 14. Stáří 5 let, samec jménem Argo, dlouhosrstá černobílá kolie mohutnější stavby (cca 50kg). Utekl ze zahrady. Nikdy neutekl dále jak 100m od domova, takto ztracený je poprvé. Teď má po boku ještě fenku krátkosrsté černobílé kollie jménem Ketty a oba se zaběhli nám neznámo kam. Argo je dobrácké povahy, mazlivý, přátelský, není agresivní, i k cizím lidem bude kamarádský. Nemá na sobě obojek. Není čipovaný, ani tetovaný. Je spíše línější, ale je zvyklý žít na zahradě na vzduchu. Utekli sice spolu, ale tito dva pejsci se vídali jen občas, tím pádem se dá odhadovat to, že se rozdělí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Argo

Přihlášení: