Áres

Datum ztráty 22.06.2015
Místo ztráty Ostrava, Tarnavova 13
Telefon 731942349
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Áres
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva šedý s bílou náprsenko
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Áresek je kastrovaný roční kocourek, NEMÁ levé OČIČKO (vyoperované).Je mazlivý, přítulný ale k cizím lidem z počátku bázlivý. Na pamlsek by se nechal nalákat. Na své jméno slyší a reaguje dobře. Váží cca 3 Kg. Ztratil se 22.6.2015 kolem 23.00 , proklouzl nám bez povšimnutí z bytu a následně ho někdo pustil, vchodovými dveřmi panelového domu, ven. ke ztátě došlo v Ostravě - Zábřehu - Pískové Doly. Bydlíme v ulici Tarnavova, takže by mohl být někde v okolí této oblasti. Nemá čip, ani nemá tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Chronický útěkář to není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí! Bojí se aut! Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem/Autobusem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Zimu nemá rád. Telefon 731942349

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Áres

Přihlášení: