ARES

Datum ztráty 16.12.2014
Místo ztráty Dohaličky, Dohaličky
Telefon 603142663
Odměna 3.000,- Kč
Jméno ARES
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Klatovy
Plemeno Jezevčík
Věk 1,5
Barva drsnosrstý černý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ares je 1,5 roku starý drsnosrstý jezevčík. Je černý a má hnědé znaky. Váží cca 9 kg. Na čumáčku má jizvu po rvačce. Je tetovaný v oušku č. 87779 Ztratil se 16.12. v lese na procházce mezi Dohaličkami a Františkovou vsí. Jedná se o loveckého psa zvyklého pohybovat se v lese. Má na sobě hnědý kožený obojek s uvedením telefonního čísla majitele. Není čipovaný, ani kastrovaný. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná. Je přátelský, není agresivní. Ostatní pejsky snáší celkem dobře. Vody se bojí, fyzicky je aktivní. Je zvyklý jezdit v autě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se ARES

Přihlášení: