Arči

Datum ztráty 10.03.2014
Místo ztráty Tabor, Husinecka 2161
Telefon 776555426
Odměna ANO
Jméno Arči
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Pudl
Věk 6
Barva Černá, Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, v pondělí 10.3.2014 k večeru se ztratil černý pejsek pudl trpasličí. Na kopečku v Táboře. Je možné, že bude běhat blízko Kopečku, nebo někde ve městě. Je malý, černý, srsti trošku zarostlí, měl by mít červený obojek bez známky a slyší na jméno Árčí. Utekla při venčení, byla na volno. Cizích lidí se nebojí, klidně by se k někomu i připojil. Čipovaný, ani tetovaný není. Siceuž jednou utekl, ale chronický útěkář. Prosím kontaktujte mě nebo mi dejte aspoň bližší informace. Budu Vám moc vděčná když se pejsek najde. Kontakt: 776 555 426, siminka1993@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Arči

Přihlášení: