Arčí

Datum ztráty 28.03.2015
Místo ztráty Police nad Metuji, Komenského naměstí 110 (Penny)
Telefon 728043520
Odměna 500,- Kč
Jméno Arčí
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Čivava
Věk 4 roky
Barva Bíla
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se... Pejsek slyší na jméno Arčí a byl nalezen v Penny v Polici nad Metují v sobotu okolo půl sedmé večer odkud si jej odnesla neznámá paní s pánem. Prosíme, aby se ozval kdokoliv kdo jeji někde spatří nebo dotyčná paní... Ozvěte se prosím a pejska nám vraťte.... Došlo k velkému a smutnému nedopatření. Kontakt také v Penny Police nad Metují... Prosím o sdílení ... Čip, ani tetování nemá. Nemá na sobě žádný obojek. Povahově je hodný, přátelský a společenský. Na své jméno reaguje a slyší. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nechal nalákat. Váží cca 3 Kg. Chronický útěkář to vůbec není. Kastrovaný není. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat možná mohl. Vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Zimu nemá rád. POSLEDNÍ INFORMACE - STOPA: Nejspíše byl viděn v Broumově... Telefon 728043520

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Arčí

Přihlášení: