Archie

Datum ztráty 04.08.2014
Místo ztráty Horní Počernice, Čertousy
Telefon 724557422
Odměna ANO
Jméno Archie
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 14 let
Barva Černo - Hnědý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Kříženec německého ovčákam, černo hnědý pálený, 20 kg, bežový obojek proti klíšťatům, klasický obojek nemá. Čip má. Tetování nemá. čislo čipu: 203098100218862. Povahově je opatrný, flegmatický, na pamlsek by nechal odchytit. Utekl z procházky. Nikdy se neztratil. Kastrovaný není. Okolí by měl znát dobře. Rád chodí na procházky, je aktivní, ale už není běžec. Vodu nemusí. Hladový sní cokoliv, ale doma je zvyklý na granule a na vařené... Zdravotní stav dobrý. Telefon 724557422

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Archie

Přihlášení: