Archie

Datum ztráty 30.04.2015
Místo ztráty Holice, Husova 465
Telefon 731439576
Odměna ANO
Jméno Archie
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Maďarský ohař krátkosrstý
Věk 16 měsíců
Barva rezatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Archie je 16 měsíců stará fenka, plemeno Maďarský ohař krátkosrstý. Váží do 20 kg, je hubená. Má rezatou srst a má bílý flíček na prsou. Na sobě měla oranžový obojek a černý antiparazitní obojek. Zaběhla se dne 30.4.2015 v Holicích, Husova ulice okres Pardubice. Utekla dírou v plotě. Okolí ztráty moc nezná, nikdy dříve neutekla. .Je velmi plachá, ustrašená, ale nekouše. Ostatní pejsky snáší dobře. Nemá čip, ani tetování. Kastrovaná není. Voda ji nevadí. V autě je zvyklá jezdit, sama si naskočí. Fyzicky je velice aktivní. .Za jakékoliv informace,které pomůžou ji najít,děkujeme.Finanční odměna jistá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Archie

Přihlášení: