Archibald

Datum ztráty 13.12.2014
Místo ztráty Dubí, Bezručova 18/16
Telefon 733546141
Jméno Archibald
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Teplice
Plemeno Německý ovčák
Věk 5
Barva černo-hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Archibald je 5 let starý pes, kříženec Německého ovčáka a Bernského salašnického psa. Je černo hnědý. Váží 33 kg. Má přední nohy do X . Vpředu na hrudi má bílou lysinku. Ztratil se 13.12. v lese v Dubí při honu myslivců. Měl na sobě kovový stahovák a modrý postroj se svým jménem. Je čipovaný č.967000001310172. Tetovaný není. Kastrovaný je. Je hodný a vlídný k lidem, není agresivní. Ostatní pejsky moc rád nemá. Umí plavat. Má rád jízdu autem. Fyzicky je aktivní. Okolí ztráty zná a nikdy dříve neutekl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Archibald

Přihlášení: