Apač

Datum ztráty 15.12.2017
Místo ztráty Praha-Troja, Sádky 639/6
Telefon 728120603
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Apač
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Apač je 1 rok starý kocour. Na své jméno slyší. Má kožený obojek s medailonkem a kontaktem, čipovaný není. Není kastrovaný a váží asi 5kg. Je převážně bílý s modrýma očima. Apač je opravdu moc přítulný! Vlastně má pravděpodobně více domovů... v ulici chodí navštěvovat všechny sousedy a všichni ho mají moc rádi, nicméně se vrací domů. Teď se přes týden neukázal a já o něj mám strach. Mluvila jsem i s lidmi ve čtvrti a nikdo ho týden neviděl... Moc děkuji za pomoc s hledáním. <3

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Apač

Přihlášení: