Annie

Datum ztráty 09.09.2015
Místo ztráty Poděbrady, Dr.Horákové 47
Telefon 736675528
Odměna ANO
Jméno Annie
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Kříženec
Věk 1.5 roku
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Annie je 1.5 roční mourovatá kočička, na své jméno slyší. Váží 2 kg. Je drobnější, má bělejší podbradek, není kastrovaná, nemá čip ani tetování. V době ztráty na sobě neměla žádný obojek. Bojí se venkovního prostoru - není zvyklá. Je mocinky hravá, hodně mlsná...Ztratila se 9.9. večer v panelákovém domě Dr. Horákové 47, Poděbrady, je možné, že jí někdo pustil ven...či jí opatruje? (stalo se tak při stěhování z bytu do bytu ve stejném domě i když jsme to zjistili brzy a prohledali každou skulinku a okolí nenašli jsme jí ...) (stále se ptáme....hledáme...letáky máme...)

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Annie

Přihlášení: