Annie

Datum ztráty 14.05.2015
Místo ztráty Třinec, Nebory 270
Telefon 739086400
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Annie
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Border kolie
Věk 2 roky
Barva Tricolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Annie je téměř 2 roky stará fenka Border kolie s PP. Na své jméno slyší. Je krátkosrstá, má černobílou srst s hnědými znaky v obličeji a na zadních nohách. Váží cca 12kg. Má každé ucho jinak, jedno jí stojí a druhé je klopené. Má růžový kožený obojek a má i čip (968000010139072). Není kastrovaná. Ztratila se 14.5. ze zahrady. Již několkrát utekla, ale vždy se držela v okolí domu u zvířat. Má silné vlohy pro pasení. Miluje zvířata, všechno zahání-ovce, kachny, slepice. Je právě zvláštní, že nám zmizela, nikdy se od zvířat nevzdálila. V okolí se moc dobře vyzná. Vůči idem je nedůvěřivá, ale přátelská. Není agresivní. Vodu má ráda, plave. Na cestování autem zvyklá není. Bojí se popelářského auta. Je zvyklá na pobyt venku a je velmi aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Annie

Přihlášení: