Anita

Datum ztráty 08.03.2015
Místo ztráty Loukov/Mohelnice/Svijanský Újezd, Loukov
Telefon 724238631
Jméno Anita
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Jezevčík
Věk 1rok
Barva Drsnosrstá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Anita je 1 rok stará fenečka, plemeno drsnosrtý jezevčík - barva srsti divočák (hnědočerná). Váží 8 kg. Jednou ouško má zlomené a stále se jí otáčí naruby. Dne 8.3. chytla jezevčí/liščí stopu a utekla. Stalo se to v Loukově. Není to chronická útěkářka. Okolí ztráty zná. Měla řetízkový a reflexní obojek. Čipovaná, ani kastrovaná není. Poprvé zrovna hárala. Je tetovaná - 88535. K lidem je velice přátelská. Ostatní pejsky snáší dobře. Vody se vůbec nebojí, umí plavat. V autě je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní. Včera s námi měla oslavit rok. Děkuji za pomoc, moc jí tu potřebujeme ...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Anita

Přihlášení: