Angelina

Datum ztráty 21.02.2015
Místo ztráty Nasobůrky, Průmyslová zóna 40
Telefon 608371010
Odměna ANO
Jméno Angelina
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva černo bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Angelina se ztratila 21.02.2015 v obci Nasobůrky. Je to fenka, 3 roky stará, kříženec, černo bílé barvy. Velmi hodný a přítulný pes, poslouchá na základní povely, zaběhla se v okolí Nasobůrek, Vísky, Sobáčova. Nemá čip, ani nemá tetování. Má na sobě textilní obojek, bez známky. Povahově je velice hodná a společenská. Nikdo se jí vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Přijde i na zavolání a na své jméno slyší a reaguje. Utekla ze zahrady. Váží cca 15 Kg. Má malou jizvu pod okem. Občas dříve utíkala, ale vždy se rychle vrátila. Kastrovaná není, možná koncem února hárala. V okolí místa ztráty se vyznat měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Miluje aportování. Vody se nebojí, plavat umí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, sama by si i nastoupila bez vyzvání. Měla ostříhaný ocas, ještě by to mělo být vidět. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Otužilá je, zima jí nedělá problém. Telefon 608371010

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Angelina

Přihlášení: