Angel

Datum ztráty 19.05.2016
Místo ztráty Branka, v lese
Telefon 722992262
Jméno Angel
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Tachov
Plemeno Rotvajler
Věk 3 měsíce
Barva černá s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Angel je 3 měsíce staré štěně. Slyší na jméno Enží. Nemá obojek (vyvlékla se z něj), čip ani tetování. Váží cca 9 kg. Ztratila se nám na procházce v lese, rozepl se obojek a jak se lekla utekla, snažili jsme se jí dohonit a hledat, ale nikde nic. Je to na směr Německo za Brankou (cca 12-15 km od Tachova- plzensky kraj), naposledy viděna včera v 17:30h cca 1km od místa ztráty, bohužel kamarád netušil, že jde o ztracené štěně. Dnes žádne info nemáme. Prohledali jsme lesy, bohužel bez nálezu. Strach projevuje vrčením.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Angel

Přihlášení: