Angel a Justin

Datum ztráty 08.05.2015
Místo ztráty Horní Měcholupy, Padovska 585 / 16c
Telefon 776175802
Jméno Angel a Justin
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 4 a 1 rok
Barva černobílý a zlatocerna
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Angel je 4 roky stará fenka Jorkšírkého teriéra. Váží cca 4 kg, má zlatočernou barvu. Má na sobě červený obojek s vyšitým jménem. Je nakrátko ostříhaná, pouze na hlavě má culík. U feny se očekává hárání. Austin je 1 rok starý pejsek Biewer teriéra. Váží cca 1,5kg. Má černobílou barvu. Není kastrovaný. Má na sobě modrý obojek s vyšitým jménem. Také je ostříhaný. Ztratili se při procházce z Hostivařského lesoparku. Dříve již jednou utekli. V okolí to znají. Oba jsou přátelští, určitě se nechají odchytit. Jsou zvyklí na cestování autem a pobyt doma.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Angel a Justin

Přihlášení: