ANETKA

Datum ztráty 01.10.2015
Místo ztráty Dačice, Třebětice č. 63
Telefon 723704607
Odměna 2.500,- Kč
Jméno ANETKA
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Jezevčík
Věk 3 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Anetka je 3 roky stará fenka jezevčíka. Na své jméno slyší. Váží cca 9kg. Má černou barvu s hnědými znaky. Čip ani tetování nemá, kastrovaná není. Na krku má kožený obojek se známkou - informace o očkování proti vzteklině. Na známce je jméno lékaře - MVDr. L. Soukup a telefon na pana doktora. O ztrátě jsem informovala pana doktora a okolní vesnice.Anetka je velmi přítulná, k lidem hodná, mazlivá, podává pacičku. V době mé nepřítomnosti ji rodina pustila na zahradu a Anetka odešla pod plotem. Jednou se nám ztratila a druhý den jsme ji našli asi 10 km daleko. Když se ztratila podruhé, zřejmě ji srazilo auto - poraněná se ale doplazila domů.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se ANETKA

Přihlášení: